Abonamenty medyczne dla zwięrząt rosną w siłę

Ten post dostępny jest także w języku: English

Według danych PMR, w ostatnich latach rynek abonamentów medycznych rozwijał się w tempie dwucyfrowym. Przykład z prywatnych firm medycznych postanowiła wziąć branża weterynaryjna, a na rynku zaczęły pojawiać się abonamenty medyczne dla zwierząt. Czy już niedługo pracownicy będą oczekiwać od pracodawcy również opieki medycznej dla swojego psa?

Jedną z firm, która oferuje tego rodzaju świadczenia jest Pethelp. To polski startup, który chce rozwinąć pakiety weterynaryjne dla psów i kotów jako nową formę benefitów pracowniczych. Spółka właśnie otrzymała 400 tys. zł wsparcia od funduszu venture capital AgriTech Hub. Środki te przeznaczy na rozbudowanie programu gamifikacyjnego. Jego celem jest zachęcenie klientów do dbania o zdrowie, bezpieczeństwo i dobrą zabawę zwierzęcia.

Abonamenty oferowane przez Pethelp można obecnie realizować w placówkach partnerskich w Warszawie i okolicach, Krakowie, Łodzi i Gdyni. Oferta skierowana jest głównie do korporacji, ale możliwe jest również nabycie abonamentu przez osoby indywidualne. Pakiety oferowane są w trzech wariantach: standard, premium i platinum.

Inną firmą, która posiada w swojej ofercie abonamenty weterynaryjne jest Vet Plan. W przeciwieństwie do Pethelp, spółka oferuje opiekę medyczną nie tylko dla psów i kotów, ale również dla małych gadów, ssaków i ptaków. Pakiety dostępne są w czterech opcjach (niebieski, zielony, granatowy, złoty).  Obejmują nie tylko profilaktykę i diagnostykę, ale również badania laboratoryjne i konsultacje specjalistyczne, w tym konsultacje międzynarodowe.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *