Adam Szczepanik prezesem Brastera

braster urzadzenie

Ten post dostępny jest także w języku: English

21 stycznia Rada Nadzorcza Brastera odwołała z funkcji prezesa Henryka Jaremka oraz Agnieszkę Byszek z funkcji członka zarządu. Do pełnienia funkcji prezesa mianowany został Adam Szczepanik.

Słabe tempo restrukturyzacji

Przyczyną odwołania wskazaną przez radę nadzorczą było niedostateczne tempo wdrażania procesów restrukturyzacyjnych oraz konieczność dostosowania kompetencji zarządu do aktualnej sytuacji spółki.

Henryk Jaremek objął stery po Marcinie Halickim, który został odwołany 5 sierpnia 2019 r. W tym samym dniu jako członek zarządu spółki została powołana Agnieszka Byszek.

Doświadczenie zawodowe nowego prezesa

Obecnie Adam Szczepanik jest jedynym przedstawicielem zarządu spółki. Od 15 stycznia br. pełnił on funkcję członka zarządu Brastera.

Od wrześnie 2015 r. jest on wspólnikiem zarządzającym w kancelarii Grupa Legalia Kancelaria Prawnicza Szczepanik Sp. k. Od 2018 r. pełni funkcję sekretarz rady nadzorczej Supersnow S.A. w Maniowach oraz Energia Euro Park Sp. z o.o. w Mielcu.

W latach 2017-2018 sprawował funkcję dyrektora ds. korporacyjno-prawnych w Murapol S.A. Natomiast w latach 2012-2013 był członkiem zarządu w Polskich Kolejach Linowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *