Affidea: Michał Kwieciński pokieruje siecią centrów diagnostycznych

affidea logo

Ten post dostępny jest także w języku: English

Od pierwszego października 2019 r. na stanowisko nowego prezesa zarządu spółek Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o. został powołany Michał Kwieciński. Na nowym stanowisku będzie on odpowiedzialny za rozwój i operacyjne zarządzanie.

Zakres obowiązków nowego prezesa obejmuje m.in. planowanie i wdrażanie strategii oraz zarządzanie zespołem skoncentrowanym wokół wspólnych celów związanych z rozwojem marki jako najwyższej klasy dostawcy usług diagnostycznych i radioterapeutycznych. Kwieciński będzie również odpowiedzialny za wzrost organiczny Affidea w Polsce, zapewnienie efektywności, a także identyfikację i ocenę możliwości nowych transakcji i przejęć na polskim rynku.

Do kierowania siecią centrów diagnostycznych oraz ośrodków radiotearpii w Polsce przyda się wieloletnie doświadczenie Kwiecińskiego. Ponad 20 lat pracował on bowiem w zarządzaniu operacyjnym, doradztwie strategicznym, a także w obszarze technologii i digital oraz akademickiej działalności naukowej. Co więcej, przez ostatnie trzy lata był zaangażowany w cyfrową transformację sektora finansowego, współpracując jako doradca z trzema firmami z branży zaawansowanych technologii i sztucznej inteligencji w Klubie Technologicznym w Tel Awiwie, jak podaje rynekzdrowia.pl.

Wykształcenie Kwiecińskiego imponuje. Nowy prezes Affidea ukończył Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra matematyki w 1991 r. W 1994 r. uzyskał doktorat na Uniwersytecie Prowansji (Marsylia, Francja) również w dziedzinie matematyki. Ostatnim dotychczas osiągnięciem naukowym była  habilitacja na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1999 r.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *