Bogusław Tobiasz – dyrektor nowego działu innowacji w firmie Bayer

NFZ

Ten post dostępny jest także w języku: English

Digital Hub, najnowsza inwestycja firmy Bayer w Polsce, zyskała nowego dyrektora – został nim Bogusław Tobiasz, były regionalny szef działu IT na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Amazon. Pan Tobiasz będzie odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie nową warszawską jednostką, która skupi się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dla przemysłu farmaceutycznego i rolniczego.

Digital Hub rozpoczął działalność w lipcu i koncentruje się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dla przemysłu farmaceutycznego i rolniczego. Inwestycja Bayer ma zagwarantować zatrudnienie w warszawskim centrum do 400 specjalistów IT. Firma planuje zakończyć rekrutację na większość stanowisk w nowym hubie do końca 2022 roku.

Przed objęciem stanowiska w Bayer, Pan Tobiasz pracował w Amazon jako regionalny szef działu IT na Europę Środkowo-Wschodnią i zarządzał rozproszonym zespołem pracowników IT. Równocześnie był już wcześniej związany z Bayer, pracując przez ponad trzy lata jako regionalny dyrektor IT & digital innovation na Europę Środkowo-Wschodnią – w tym czasie odpowiadał za międzynarodowe projekty zarządzania aplikacjami, infrastrukturą, cyfryzacją i innowacjami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *