Enel-Med stworzy sieć sklepów medycznych?

Ten post dostępny jest także w języku: English

Pod koniec grudnia Enel-Med, prywatna firma medyczna, uruchomiła swój pierwszy sklep medyczny. Mieści się on w Galerii Północnej w Warszawie. Placówka ma uzupełniać ofertę centrum medycznego uruchomionego we wrześniu w tej samej lokalizacji.

W ofercie sklepu znajdują się przede wszystkim akcesoria lecznicze, rehabilitacyjne oraz przydatne w podróży. Znaczną część portfolio stanowią urządzenia przeznaczone do niwelowania skutków bezdechu sennego.

Placówka w Warszawie to pierwszy sklep z serii „Lekarze Enel-Med polecają”. – Jeśli projekt uzyska akceptację naszych klientów, niebawem może powstać ogólnopolska sieć sprzedaży produktów medycznych pod naszym szyldem – powiedział Jacek Rozwadowski, prezes spółki.

Według danych PMR, Enel-Med jest jedną z największych prywatnych firm medycznych w Polsce.  Spółka prowadzi działalność zarówno w segmencie ambulatoryjnym, jak i szpitalnym. Oferuje świadczenia w przychodniach wielospecjalistycznych, a także w zakresie stomatologii, medycyny sportowej i estetycznej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *