Technologia Livinguard na froncie walki z COVID-19

koronawirus dlon

Ten post dostępny jest także w języku: English

Pobijanie rekordów zachorowań na COVID-19 w Polsce i strefa żółta w całym kraju to rzeczywistość, z którą przyszło nam się mierzyć. Na rynku pojawiają się kolejne rozwiązania do walki z koronawirusem. Ostatnio firma LSP Life sprowadziła do Polski maseczki Fine Guard. Do ich produkcji wykorzystywana jest technologia Livinguard, która zapewnia sterylizację powietrza przechodzącego przez maseczkę.

Opatentowana szwajcarska technologia

„Samo-odkażające” się maseczki to rozwiązanie opracowane na bazie materiału ze specjalną szwajcarską technologią. Technologia ma chronić przed zakażeniem COVID-19. Maseczki Fine Guard bowiem mają zapewnić efektywność filtracji bakterii (BFE) na poziomie 99,9%. Technologia Livinguard chroniona jest na świecie przez ponad 12 patentów. Maseczki są wielokrotnego użytku. Producent zapewnia ich skuteczność w okresie roku użytkowania lub do 30 prań.

Dystrybucją maseczek w Polsce zajęła się firma LSP Life. Na stronie firmy możemy przeczytać, że koszt takiej całorocznej maseczki waha się od 110 zł do 135 zł w zależności od wybranego wariantu.

COVID-19: dziś 4 394 zakażeń!

Na dzień 12 października (raport poranny) liczba przebadanych w Polsce próbek w kierunku zakażenia koronawirusem wyniosła blisko 3,7 miliona, wynika z oficjalnych danych zaprezentowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Jednocześnie, liczba przebadanych osób to ponad 3,5 miliona. Obecnie liczba zajętych łóżek przez chorych na COVID-19 wynosi blisko 5,3 tys.

Warto zaznaczyć, że liczba zdiagnozowanych zakażonych w Polsce łącznie wynosi 130 210 osób, z czego 3 039 osób zmarło. Jednocześnie 81 201 osób wyzdrowiało.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *