Medicover: 3 nowe przychodnie w pierwszej połowie 2019 r.

Ten post dostępny jest także w języku: English

Medicover, jedna z największych prywatnych firm medycznych w Polsce, poszerza swoją działalność o kolejne placówki.

Kilka dni temu spółka uruchomiła Międzyzakładowe Centrum w Lesznie., które specjalizuje się w medycynie pracy. Przychodnia oferuje również badania psychotechniczne oraz konsultacje lekarza POZ, okulisty, laryngologa, neurologia i ginekologa.

W pierwszym kwartale tego roku ma rozpocząć działalność także nowe centrum medyczne w Łodzi. Placówka zlokalizowana będzie w budynku Cross Point, a w jej skład wchodzić będzie 20 gabinetów. W tej samej lokalizacji mają się również mieścić Medicover Optyk oraz Stomatologia Medicover. Będzie to trzecia placówka sieci w tym mieście.

Na pierwszą połowę roku Medicover zaplanował też otwarcie centrum medycznego w Gdańsku. Spółka posiada już jedną przychodnię w tym mieście, która ma być rozbudowana w pierwszym kwartale tego roku. W połowie stycznia, również w Gdańsku,  powstało także centrum stomatologiczne. Mieści się ono w Olivia Business Centre.

Plany inwestycyjne na najbliższe miesiące zakładają także rozbudowę centrum medycznego w Gliwicach.

Rok 2019 r. będzie więc kolejnym, który upłynie pod znakiem inwestycji prywatnych firm medycznych. Otwarcia nowych przychodni ogłosił niedawno jeden z największych rywali sieci – Grupa LUX MED.  Z kolei Enel-Med, inna duża firma w tym segmencie, szuka sposobów dywersyfikacji działalności.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *