Neo Hospital rozwija działalność

szpital na klinach gabinety

Ten post dostępny jest także w języku: English

Krakowski Szpital na Klinach, należący do Grupy Neo Hospital, rozwija swoją działalność. W styczniu uruchomił placówkę ambulatoryjną w Krakowie. Od marca, we współpracy z opolskim centrum rehabilitacji Rehamedica otwiera natomiast ośrodek ortopedyczny w Opolu.

Grupa Neo Hospital wchodzi na rynek opolski

Od marca 2020 r. rozpocznie działalność oddział w Opolu, uruchomiony wspólnie przez Szpital na Klinach i Rehamedica. W ramach placówki funkcjonować będzie  poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Placówka specjalizować się będzie w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu.

Wcześniej, bo w styczniu 2020 r. Szpital na Klinach uruchomił placówkę ambulatoryjną w Krakowie na ul. Cechowej. W ramach ośrodka funkconuje 10 gabinetów specjalistycznych. Dostępna jest także diagnostyka laboratoryjna, USG i kardiologiczna.

Szpital na Klinach: Pierwszy rok działalności

Szpital na Klinach zainaugurował swoją działalność w listopadzie 2018 r. W ciągu pierwszego roku działalności właściciel placówki zainwestował około 12 mln zł w sprzęt i wyposażenie. W szpitalu zainstalowany jest m.in. robot chirurgiczny da Vinci.

Szpital tworzy 170-osobowy zespół specjalistów i lekarzy. W pierwszym roku działalności z usług placówki skorzystało około 7 tys. pacjentów.

Zdjęcie: Szpital na Klinach/Grupa Neo Hospital

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *