Nestmedic: Jacek Gnich nowym prezesem

pregnabit nestmedic

Ten post dostępny jest także w języku: English

Jacek Gnich został nowym prezesem spółki telemedycznej Nestmedic. Zastąpił na tym stanowisku Patrycję Wizińską-Sochę, która została członkiem zarządu. Nestmedic zapowiada opracowanie nowej strategii rozwoju systemu Pregnabit oraz jego komercjalizacji.

Przede wszyskim nowa strategia

Jak podaje Nestmedic, Jacek Gnich posiada bogate doświadczenie w komercjalizacji innowacyjnych produktów. Związany jest ze Scanderia Venture, gdzie od 2017 r. pełni funkcję prezesa zarządu. Wcześniej kierował spółką Infoscan, specjalizującą się w zdalnej diagnostyce i monitoringu zaburzeń oddychania. Zwiększył zakres działania firmy w Polsce i zagranicą, a także pozyskał nowych inwestorów.

Jednym z pierwszych zadań nowego prezesa będzie aktualizacja planu działań w zakresie Pregnabit, telemedycznego KTG, które jest flagowym produktem Nestmedic. Nowa strategia ma dotyczyć zarówno rozwoju technologicznego urządzenia, jak i jego sprzedaży.

Patrycja Wizińska-Socha wraca do korzeni

Jacek Gnich zastąpił na stanowisku prezesa zarządu Partycję Wizińską-Sochę, współzałożycielkę firmy Nestmedic. Pozostaje ona w firmie jako członek zarządu, co pozwoli jej skupić się na dalszym rozwoju Pregnabit, głównie od strony medycznej.

Jednocześnie, rezygnację złożył Konrad Kowalczuk, dotychczasowy członek zarządu.

Dr. n. med. Patrycja Wizińska-Socha będzie jednym z prelegentów podczas Poland Private Healthcare 2021, forum organizowanego przez PMR dnia 19 marca 2020 r.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *