Justyna Domienik-Karłowicz nową prezes Centrum Medycznego Mavit

Justyna Domienik-Karłowicz nową prezes Centrum Medycznego Mavit

Ten post dostępny jest także w języku: English

6 września 2021 Centrum Medyczne Mavit powołało nową prezes zarządu – jest nią dr. hab. n. med. Justyna Domienik-Karłowicz, związana z grupą Lux Med od 2006 roku.

Justyna Domienik-Karłowicz wyróżnia się wysokimi kompetencjami, oraz bogatym doświadczeniem. Nowa prezes związana jest z Grupą Lux Med od 2006 roku, obecnie pełni w niej rolę dyrektora pionu zarządzania siecią.

Justyna Domienik-Karłowicz jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym ukończyła Wydział Medyczny ze specjalizacją kardiologiczną. Ukończyła również Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej na kierunku „Zarządzanie zakładami opieki zdrowotnej”, oraz MBA w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Massachusetts Institute of Technology.

Centrum Medyczne Mavit działa na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Usługi z zakresu okulistyki, laryngologii oraz chirurgii twarzowo-szczękowej realizowane są w czterech wysokospecjalizowanych placówkach w Warszawie i Katowicach. W 2019 Centrum Medyczne Mavit połączyło się z Grupą Lux Med, co prezentuje nowe możliwości rozwoju dla firmy.

Podobne wpisy