Damian Ziąber dyrektorem Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU

Ten post dostępny jest także w języku: English

Damian Ziąber został nowym dyrektorem Biura Komunikacji Korporacyjnej Grupy PZU. Na stanowisku tym zastąpił Marka Barana, który pozostanie w strukturach Grupy.

Ziąber będzie odpowiedzialny przede wszystkim za strategię komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. W zakresie jego obowiązków leżeć będzie również rozwój i bieżąca działalność biura prasowego oraz social media. Będzie również koordynował organizację wydarzeń korporacyjnych i sponsoring.

Nowy dyrektor PZU ma ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej. W latach 2014-2019 pracował w Prudential Polska. Pełnił tam funkcję rzecznika prasowego i PR managera. Wcześniej związany był z Sygma Bankiem (Obecnie BNP Paribas Bank). Zajmował tam stanowisko dyrektora działu PR i komunikacji wewnętrznej oraz rzecznika prasowego. Później był również rzecznikiem klientów. Ogółem, w trakcie swojej dotychczasowej kariery zajmował się wszystkimi obszarami komunikacji: zarówno wewnętrzną i zewnętrzną, jak i corporate affairs i relacjami inwestorskimi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *