OTCF rozpoczęła ekspansję na rynek suplementów diety

dietary supplement

Ten post dostępny jest także w języku: English

Spółka OTCF, właściciel marki sportowej 4F, rozpoczęła ekspansję na rynek suplementów diety i żywności funkcjonalnej tworząc 4F Fuel. Nowa marka oferuje produkty żywnościowe dla osób aktywnych fizyczne – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Dwie z trzech planowanych linii produktowych są dostępne w sprzedaży już od sierpnia 2021 r.

Wchodząc na rynek suplementów diety w Polsce, którego wartość szacuje się na ponad 6 mld zł, spółka OTCF zdecydowała się na dołączenie do silnej konkurencji. Rozpoznawalność marki może być więc dużym atutem w walce o klientów, do których dotrzeć próbuje coraz większa liczba przedsiębiorców i marek.

Według przedstawicieli OTCF, 4F Fuel jest naturalnym rozwinięciem dotychczasowych propozycji marki, która zajmuje się promocją zdrowego stylu życia i aktywności sportowych. Firma przygotowała trzy linie produktowe: 4F Fuel Regular, 4F Fuel Vega oraz 4F Fuel Pro. Ta ostatnia, przeznaczona dla profesjonalistów i zawodowych sportowców, nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Dwie pierwsze linie produktowe stworzono dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują wsparcia w czasie codziennych treningów lub poszukują produktów wegańskich, wegetariańskich i opartych na składnikach naturalnego pochodzenia. 4F Fuel Regular oraz 4F Fuel Vega są już dostępne dla klientów od 2 sierpnia 2021 r., zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i poprzez sprzedaż internetową.

Spółka OTCF, do tej pory znana przede wszystkim ze sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów, od 10 lat jest również zaangażowana w sponsoring sportowy, wspierając polskich olimpijczyków swoimi autorskimi kolekcjami już od 2010 r. Ponadto marka stale nawiązuje współprace z polskimi sportowcami, a już na początku 2021 r. jej nowym ambasadorem został Robert Lewandowski. Firma nie koncentruje się jednak tylko na polskim rynku i już od pięciu lat marka 4F poszerza swoją działalność o zagraniczne sklepy, m.in. w Czechach, na Słowacji i Litwie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *