Qatar Airways: 100 tys. biletów dla pracowników służby zdrowia

qatar airways samolot

Ten post dostępny jest także w języku: English

Jedna z najbardziej ekskluzywnych linii lotniczych świata, Qatar Airways, poinformowała o ufundowaniu 100 tys. bezpłatnych biletów lotniczych dla personelu medycznego. Ma to być forma podziękowania za walkę na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

W ramach oferty Qatar Airways, pracownik medyczny może otrzymać bilety w klasie ekonomicznej dla siebie i osoby towarzyszącej (w wieku 12 lat i więcej) na dowolne połączenie z siatki katarskiego przewoźnika. Do bezpłatnych biletów uprawnieni są lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, technicy laboratoryjni, badacze kliniczni i farmaceuci. Co ważne, przy odprawie na lotnisku konieczne będzie pokazanie oryginału legitymacji medycznej. Jeśli pracownik medyczny nie będzie mógł polecieć, osoba towarzysząca nie będzie mogła lecieć sama.

Zgodnie z warunkami, Qatar Airways refunduje cenę biletu i dopłat, ale pasażer ponosi koszty opłat lotniskowych. Promocja obowiązuje od 12 do 18 maja lub do wyczerpania puli biletów. Podróż ma odbyć się w terminie od 26 maja do 10 grudnia. Bilety są jednak w pełni elastyczne i umożliwiają dowolną liczbę zmian zarówno kierunku podróży, jak i dat.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *