CMD po raz trzeci gra z WOŚP

stetoskop termometr jablko smartfon

Ten post dostępny jest także w języku: English

Już 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W tym roku Centrum Medyczne Damiana (CMD) po raz trzeci zostało jego partnerem. W ramach współpracy uruchomiona zostanie wirtualna przychodnia.

W tym roku, ze względu na pandemię, specjaliści z CMD będą udzielać telekonsultacji w specjalnie zorganizowanej przychodni WOŚP. Co więcej, podczas finału uruchomione zostanie Studio Damian TV, gdzie na żywo mają być przekazywane najważniejsze wydarzenia związane z WOŚP. Tam też będą prowadzone rozmowy z ekspertami CMD w przerwach pomiędzy telekonsultacjami.

Na stronie internetowej można zapisać się na telekonsultację, ale istnieje również dostęp do specjalnie przygotowanych na ten cel aukcji. Można m.in. wziąć udział w licytacji Kompleksowego Przeglądu Stanu Zdrowia dla dwojga w CMD. Dochód z aukcji przekazywany jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP).

O WOŚP

WOŚP jest fundacją, której głównym celem jest działalność w zakresie ochrony zdrowia. Podczas corocznych Finałów WOŚP, które odbywają się w styczniu, zbierane są środki na wcześniej ustalony cel, najczęściej związany ze zdrowiem dzieci. Celem tegorocznego finału jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W 2020 r. zebrano ponad 186 mln zł. Co więcej, łącznie, od 1993 r., w ramach akcji zebrano już ponad 1,2 mld zł.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *