Holmes Place Poland dołącza do Medicover

fitness Medicover Holmes Place

Ten post dostępny jest także w języku: English

Medicover coraz śmielej porusza się na rynku akwizycji w segmencie fitness. Firma ogłosiła inwestycję w spółkę Holmes Place Poland, do której należą kluby w Warszawie oraz w Wrocławiu. Jednocześnie, spółka intensywnie rozwija się w kluczowym dla siebie segmencie ochrony zdrowia.

Medicover idzie po więcej

O tym, że Medicover, jedna z największych prywatnych firm medycznych w Polsce chce stworzyć sieć klubów fitness informowaliśmy już w pierwszej połowie 2019 r. Teraz firma dokonuje kolejnego przejęcia w tym zakresie. Do portfolio grupy dołącza bowiem sieć klubów fitness Holmes Place.

Medicover z początkiem marca nabył 100% udziałów firmy Holmes Place Poland. To jest kolejna akwizycja Medicover w branży fitness. Pod koniec 2020 r. informowaliśmy o przejęciu sieci klubów Fitness World w Polsce. Wcześniej w 2018 r. Medicover przejął operatora pakietów sportowych dla pracowników – OK System (obecnie segment tej działalności funkcjonuje jako Medicover Sport). Firma podała, że jej ambicją jest dalszy rozwój i wzmocnienie swojej pozycji w świecie sportu.

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness, która jest obecna w 8 krajach. Łącznie prowadzi 95 klubów. W Polsce mowa o czterech obiektach. Obecnie w Warszawie są trzy kluby: Holmes Place Premium Hotel Hilton, Holmes Place Premium Hotel Marriott oraz Holmes Place Fitness C.H. Skorosze. Jeden klub działa we Wrocławiu w znanym futurystycznym kompleksie OVO. Aktualnie, z uwagi na panujące obostrzenia w naszym kraju pozostają one jednak zamknięte.

Jakie zmiany w zachowaniach konsumentów  obserwujemy i czego możemy spodziewać się w 2021 r. mogą Państwo znaleźć w raporcie PMR: ,,Rynek odżywek dla osób uprawiających sport w Polsce 2020. Analiza rynku i perspektywy rozwoju.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *