Polskie gwiazdy ruszają na podbój rynku suplementów diety

suplement diety Lewandowski Krupińska

Ten post dostępny jest także w języku: English

Robert Lewandowski rozwija się nie tylko na boisku! Po pobiciu rekordu wieloletniego króla strzelców Gerda Muellera w sobotę, wczoraj w sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące jego działań. Mianowicie, firma Levann Anny i Roberta Lewandowskich wchodzi na rynek suplementów diety. W czwartek o nowej marce suplementów diety informowała też Paulina Krupińska.

Anna i Robert Lewandowski wchodzą na rynek suplementów diety

Rynek suplementów diety ma się dobrze. Mimo pandemii koronawirusa w 2020 r. odnotował wzrost wartości sprzedaży. Polacy chętnie sięgają po produkty wspierające ich zdrowie. Wszystko to sprawia, że coraz więcej firm jest zainteresowana inwestycjami w tym zakresie. Co ciekawe, 24 maja do sprzedaży trafiły pierwsze produkty marki Levann, informuje horecatrends.pl. Anna i Robert Lewandowski pod szyldem nowej firmy połączą swoje marki własne: Foods by Ann, RL9 i RL9 Coffee.

Oferta firmy Levann obejmuje witaminy i suplementy diety takie jak: Omega-3 D3 + K2, Witamina D3 i K2, Zestaw witamin i minerałów dla mężczyzn, Zestaw witamin i minerałów dla kobiet, Witamina C Complex, Witamina B Complex, Ashwaganda oraz suplementy wspierające koncentrację i energię. Produkty Levann Supplements mają być dostępne m.in.: w sieci Super-Pharm, w sklepie internetowym perfumerii douglas.pl, na empik.com i na foodsbyann.com.

Paulina Krupińska stawia na naturalność

Ostatnio o nowej marce suplementów diety informowała na swoim profilu na Instagramie Paulina Krupińska. Polska modelka i prezenterka telewizyjna w ramach marki @nanocarepharma wprowadziła na rynek naturalne suplementy nad którymi pracowała, jak poinformowała „ładnych parę miesięcy”. Krupińska oferuje trzy suplementy diety: Hair Nails and Skin Therapy, Detox and Anti Eau Therapy oraz Anti Aging Therapy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *