Prywatna opieka medyczna z kartą Mastercard?

karta

Ten post dostępny jest także w języku: English

Santander Bank Polska i Mastercard wprowadziły nową ofertę dla mikro-przedsiębiorców. W ramach tej usługi prywatna opieka medyczna może być dostępna bezpłatnie, po spełnieniu określonych warunków. Pakiet został przygotowany we współpracy z grupą LUX MED.

Prywatna opieka medyczna w ramach pakietu

Oferta skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Użytkownik musi posiadać kartę Mastercard Business Debit wydaną przez Santander Bank Polska. Pakiet umożliwia dostęp do nielimitowanych wizyt w ambulatoryjnych placówkach medycznych wskazanych przez LUX MED oraz do e-konsultacji (rozmowa telefoniczna, czat, wideokonferencja) w zakresie interny lub medycyny rodzinnej (dla osób od 18 roku życia) lub pediatrii (dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia). Prywatna opieka medyczna z kartą Mastercard jest dostępna dla osób od 0 do 80 lat.

Co więcej, w ramach usługi raz w roku badania laboratoryjne można wykonać bezpłatnie bez skierowania, w tym np. morfologia + płytki + rozmaz automatyczny, cholesterol całkowity.

Firmowa karta Mastercard a opłaty za pakiet

Miesięczna opłata za pakiet LUX MED zależy od wartości obrotów na karcie Mastercard, do której przypisany jest zarejestrowany pakiet medyczny. Może ona wynosić 0 zł, jeśli obroty na karcie wyniosły co najmniej 4 tys. zł w poprzednim miesiącu lub 25 zł, jeśli były one niższe. Pakiet daje również możliwość skorzystania z konsultacji ze specjalistą. Usługa jest odpłatna i obejmuje wywiad, poradę lekarza specjalisty wraz z czynnościami podstawowymi niezbędnymi do postawienia diagnozy, podjęcia właściwej decyzji terapeutycznej oraz monitorowania leczenia. Koszt wizyty to 89 zł.

Prywatna opieka medyczna w takiej formie ma być dostępna do 31 października 2020 r. Aby z niej skorzystać użytkownik musi otrzymać specjalny kod.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *