Start nowej kampanii IKP

technologia rozwiązania online

Ten post dostępny jest także w języku: English

Centrum e-Zdrowia poinformowało o rozpoczęciu nowej kampanii promującej rozwiązania dostępne za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). Akcja ma wesprzeć popularyzację e-usług zdrowotnych. Spoty są emitowane od początku października w stacjach telewizyjnych Polsat, TVN oraz TVP. Kampania prowadzona jest również w wybranych stacjach radiowych oraz online.

„Internetowe Konto Pacjenta. I łatwo, i wygodnie, i bezpiecznie … IKP”

Tegoroczna kampania IKP jest kontynuacją działań edukacyjno-informacyjnych z 2019 r. W tym roku promowane są przede wszystkim usługi e-skierowania i e-wizyty. Akcja ma zachęcić Polaków do korzystania z IKP i usług zdrowotnych dostępnych online.

Agnieszka Kister, dyrektor Centrum e-Zdrowia poinformowała również, że w IKP pojawiły się nowe funkcjonalności. Mianowicie obok już istniejącej informacji o wyniku testu na obecność koronawirusa, dodano informację o pobycie na kwarantannie lub w izolacji domowej.

Ci sami twórcy kampanii

W ramach tegorocznej kampanii IKP przygotowano dwa spoty, skierowane do odbiorców w różnym wieku. Pierwszy spot pt. „Urodziny” skierowany do grupy osób w wieku 25+ oraz drugi pt. „Rowerek” skierowany do seniorów. Kampania może jeszcze bardziej wpłynąć na popularyzację telemedycyny, która zyskuje na znaczeniu w czasie pandemii.

Xawery Żuławski oraz Cezary Zieliński, odpowiednio reżyser i scenarzysta, podobnie jak w 2019 r., są twórcami tegorocznej kampanii. Produkcję spotów zrealizowało natomiast studio Orient Film, poinformowano w komunikacie Centrum e-Zdrowia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *