Super-Pharm będzie sprzedawał medyczną marihuanę

medyczna marihuana

Ten post dostępny jest także w języku: English

Kilkadziesiąt aptek sieci Super-Pharm w Izraelu będzie sprzedawało produkty na bazie medycznej marihuany wytwarzane przez IM Cannabis Corporation (IMC). To efekt trzyletniej umowy dystrybucyjnej podpisanej pomiędzy Focus Medical Herbs a siecią apteczną.

Umowa dystrybucyjna została podpisana w połowie kwietnia. Na jej mowy, Focus Medical sprzeda sieci Super-Pharm łącznie 13,6 ton produktów na bazie medycznej marihuany wytwarzanych przez IMC, izraelskiego producenta. Dostawy będą obejmować 2,3 tony w 2020 r., blisko 5 ton w 2021 r. oraz 6,3 ton w 2022 r. Będą to zarówno suche kwiaty jak i ekstrakty.

Sieć Super-Pharm działa w koncepcie drugstore, łącząc w jednej placówce aptekę, drogerię i perfumerię. W Izraelu prowadzi blisko 260 placówek, z czego licencję na sprzedaż produktów na bazie marihuany posiada około 40. Dodatkowo, na potrzeby sprzedażowe, Super-Pharm uruchomił sprzedaż online z dostawą na terenie całego Izraela. W Polsce Super-Pharm działa w blisko 80 lokalizacjach.

Focus Pharm podpisał również umowę dystrybucyjną z dwoma innymi sieciami aptecznymi, tj. Shor Tabachnik oraz Oranim Pharm i Medi Plus.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *