Super-Pharm uruchomi platformę sprzedażową

leki przez internet

Ten post dostępny jest także w języku: English

Super-Pharm, izraelska sieć apteczno-drogeryjna planuje uruchomić internetową platformę sprzedażową Super-Pharm Marketplace. Platforma zostanie udostępniona dla innych sprzedawców online, a spółka stanie się pośrednikiem pobierającym prowizję od każdej transakcji.

Super-Pharm jak największe platformy sprzedażowe?

Nowa platforma ma zostać połączona z witryną sprzedaży prowadzoną przez sieć i ma umożliwić konsumentom kupowanie produktów bezpośrednio od innych sprzedawców. Wybór towaru i dostawa będzie należała do zewnętrznego sprzedawcy. Jest to rozwiązanie wzorowane na największych platformach handlowych, tj.: Amazon, eBay, AliExpress czy Allegro.

Spółka chce wykorzystać ruch klientów na stronie internetowej oraz liczy na możliwość oferowania szerszej gamy produktów dla potencjalnych klientów. Na początku oferta ma być zbliżona do produktów oferowanych przez Super-Pharm, czyli produktów zdrowotnych oraz kosmetyków. W dalszym etapie platforma ma oferować produkty z kategorii, w których do tej pory sieć nie działała, takich jak urządzenia elektryczne, elektronika i produkty AGD.

Super-Pharm w Polsce

Super-Pharm wszedł do Polski w 2001 r. Spółka posiada 76 placówek, a wszystkie działają w koncepcie łączącym aptekę, drogerię i perfumerię. W grudniu ubiegłego roku spółka uruchomiła nowy koncept handlowy w formacie Super-Pharm Outlet. W ofercie wyprzedażowej znajduje się kilkaset produktów, w przypadku których obniżki w cenie sięgają 70%. Wyprzedaże nie dotyczą produktów aptecznych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *