Telemedycyna: Dużo zmian kadrowych w MedApp

Ten post dostępny jest także w języku: English

Firma telemedyczna MedApp przebudowuje zarząd i wzmacnia zespół specjalistów. Celem jest rozwój firmy na rynku polskim i rynkach zagranicznych

Rafał Ligęziński wiceprezesem zarzadu

Jak poinformowała spółka w komunikacie prasowym, 14 maja Rafał Ligęziński został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu. Zastapił on odwołanego Rafała Trzosa.

Ligęziński w MedApp będzie odpowiedzialny za komercjalizację produktów na rynku polskim i zagranicznym. W ubiegłym roku był wiceprezesem zarządu VG Medical Co Ltd., gdzie odpowiadał za sprzedaż na rynkach zagranicznych. Wcześniej, w latach 2014-2016, pełnił funkcję wiceprezesa zarządu w Famed Żywiec. Wdrożył tam nowe produkty medyczne i rozszerzył globalną sieć dystrybutorów.

Pracował również w Fuji Film, gdzie był dyrektorem regionalnym na Europę i Azję. Oprócz tego, we wcześniejszych latach związany był zawodowo również z Oracle, Card Guard, AXA i AIG.

Marek Wypych pokieruje sprzedażą

Oprócz tego, stanowisko dyrektora działu sprzedaży objął Marek Wypych. Posiada on kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych w firmach medycznych i farmaceutycznych. Pracował m.in. w Solvay Pharmaceuticals, Stiefel Polska, Schering-Plough i Tyco. Przez blisko 9 lat pracował na stanowisku dyrektora sprzedaży w Siemens. Przez ostatnie lata zajmował się projektami na styku sprzętu medycznego i oprogramowania, co wpisuje się w profil działalności MedApp. W firmie odpowiedzialny będzie za rozwój produktów w zakresie obrazowania medycznego na rynku polskim oraz zagranicznym.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *