Nowa usługa w sklepach Żabki – voucher na teleporady lekarskie

A new service available in Zabka stores

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć sklepów Żabka wprowadza pierwszą w Polsce usługę, dzięki której możliwe będzie zakupienie vouchera na teleporadę lekarską, przygotowaną przez firmę HomeDoctor. Usługa ta ma okazać się szczególnie przydatna w dobie pandemii COVID-19, podczas której dostęp do personelu medycznego jest ograniczony. Voucher będzie można zakupić w każdym sklepie Żabka od dnia 1 września b.r.

Zakupiony voucher będzie można użyć do realizacji porady z internistą lub pediatrią, w cenie 55 zł, bądź jednym z 16 specjalistów, m.in: alergologiem, dermatologiem, endokrynologiem, laryngologiem, ortopedą, pulmonologiem, ginekologiem, geriatrą, reumatologiem, nefrologiem i dietetykiem w cenie 75 zł. Voucher będzie miał formę kodu na paragonie niefiskalnym, który pokrywa całkowity koszt wizyty. W opakowaniu będzie znajdowała się również ulotka informacyjna i regulamin obsługi. Zakupiony kod należy podać podczas rezerwacji telewizyty, którą będzie można złożyć dzwoniąc na odpowiedni numer, lub przy pomocy strony internetowej homedoctor.pl.

Żabka zapewnia, że w ramach tej usługi klient otrzyma profesjonalną opiekę, porady oraz diagnozę. Przez konsultacje telefoniczne będzie można otrzymać również zwolnienie, a także e-receptę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *