W Gdańsku powstanie co-working dla lekarzy

Ten post dostępny jest także w języku: English

Grupa Cirrus Capital otworzy wkrótce w Gdańsku gabinety lekarskie w systemie co-workingu. Koncept ten jest znany za granicą, ale w Polsce dopiero raczkuje, informuje Puls Biznesu.

Cirrus Capital gabinety w systemie coworkingu uruchomi w lokalu użytkowym w budynku mieszkalnym.  W planach są trzy gabinety, recepcja, poczekalnia, toaleta i aneks socjalny. Najemcami będą lekarze poszukujący lokali do prowadzenia prywatnej praktyki, którzy nie chcą nimi samodzielnie administrować. Cirrus Capital zapewni bowiem wszystkie pozwolenia, wykończenie i wyposażenie gabinetów. Uruchomi również recepcję, możliwość rejestracji działalności, obsługę korespondencji oraz przyjmowanie płatności. Spółka proponuje na początku najem w określone dni tygodnia. Na przykład miesięczny czynsz za gabinet wynajmowany w poniedziałki to około 1 tys. zł, podaje Puls Biznesu.

Według Daniela Czarneckiego zarządzającego powierzchniami biurowymi w Savillis, cytowanego przez gazetę, koncept zastosowany przez Cirrus jest dobrze znany za granicą. Lekarze wynajmują tam nawet w pełni wyposażone w leasingowany sprzęt gabinety stomatologiczne czy USG.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *