AstraZeneca Pharma Poland z nowym Prezesem Zarządu

Wiktor Janicki AstraZeneca

Ten post dostępny jest także w języku: English

Wiktor Janicki został mianowany na Prezesa Zarządu AstraZeneca Pharma Poland, poinformowała firma. Na nowym stanowisku zajmie się m.in. wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze zdrowia i relacje ze stroną publiczną oraz innymi interesariuszami w kraju.

Znana postać w branży przechodzi z Roche do AstraZeneca

Wiktor Janicki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego doświadczenie zawodowe niemal od początku kariery związane jest z branżą farmaceutyczną. Od 2003 roku przez ponad sześć lat pracował bowiem dla Wyeth, gdzie rozpoczynał pracę w obszarze kontrolingu finansowego, aż po pozycję dyrektora finansowego na obszarze Czech i Słowacji. Janicki pracował również dla takich firm jak Janssen-Cilag oraz tuż przed przejściem do AstraZeneca – Roche, gdzie od 2016 r. pełnił funkcję dyrektora generalnego w Polsce.

Jak poinformowano, Wiktor Janicki w nowej roli zaangażowany będzie w wyznaczanie strategicznych kierunków rozwoju AstraZeneca w Polsce. Nowy Prezes Zarządu będzie odpowiedzialny między innymi za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze zdrowia i relacje ze stroną publiczną oraz innymi interesariuszami w kraju.

Zdjęcie: www.astrazeneca.pl

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Panie prezesie.. JeSli moja mama wzięła wasze gówno i dlatego umiera spotkasz się pan ze mną oko w oko… i nie na kawie,,, I pańscy robotnicy też,….. masz to jak w banku z którego odbierasz kasę za śmierć POLAKÓW>>>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *