Małżeństwo Adamkiewiczów nie jest już w zarządzie Adamed

biurko laptop obraczka

Ten post dostępny jest także w języku: English

Właściciele Adamed Pharma SA – Maciej Adamkiewicz, Prezes Zarządu oraz Małgorzata Adamkiewicz – Wiceprezes Zarządu przechodzą z Zarządu firmy do Rady Nadzorczej. Poinformowano, że zmiana ta służy skoncentrowaniu ich uwagi przede wszystkim na kwestiach strategicznych i kierunkach rozwoju Adamedu.

Adamed – rodzinna firma farmaceutyczna

Firma podała w komunikacie, że Państwo Adamkiewicz z pozycji Rady Nadzorczej planują wdrażać przyszłych sukcesorów (Dzieci) w proces zarządzania firmą. Bowiem, w perspektywie długookresowej (kilkuletniej) oczekuje się, że przejmą oni czynne kierowanie Adamedem. Obecnie do Zarządu spółki Adamed powołano dwie nowe osoby. Są nimi Sylwia Berdzik-Kalarus – Dyrektor Rozwoju Biznesu i Zarządzania Portfelem Produktów oraz Marcin Celejewski – Dyrektor ds. Nowatorskich Projektów Biznesowych.

Warto zaznaczyć, że 100% udziałów w spółce Adamed posiadają członkowie rodziny Adamkiewicz. Spółka podkreśla, że nie planuje debiutu giełdowego jak również nie zamierza sprzedawać udziałów w firmie inwestorom zewnętrznym.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. dlaczego naszą społeczność gnębicie- wykupiliśmy od polfy grunt, błagam daaajcie nam spokuj. Nie powinienem przepraszać. Mówi pracownik po 46 latach wiary w pracę. Może….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *