Marcin Piróg rezygnuje z funkcji prezesa Biomed-Lublin

torba notes telefon

Ten post dostępny jest także w języku: English

Marcin Piróg nie jest już prezesem zarządu Biomed-Lublin. W dniu 30 listopada złożył oświadczenie o dymisji z pełnionego stanowiska. Jaki był powód?

Rezygnacja po ponad trzech latach pełnienia funkcji prezesa

Marcin Piróg funkcję prezesa zarządu Biomed-Lublin pełnił od czerwca 2017 r. Nową, czteroletnią kadencję rozpoczął w lutym 2020 r. Teraz jednak dowiadujemy się o jego rezygnacji przed końcem tego terminu. O tym jaki był powód spółka poinformowała w swoim raporcie bieżącym opublikowanym na PAP. Okazuje się bowiem, że rezygnacja z pełnionego stanowiska podyktowana była rozbieżnościami pomiędzy Marcinem Pirógiem, ówczesnym prezesem zarządu, a Przewodniczącym Rady Nadzorczej, jak również z innymi przedstawicielami Rady Nadzorczej Biomed-Lublin. Kwestie te miały dotyczyć funkcjonowania organizacji, jak również wdrażania i realizacji strategii spółki, w tym jej przyszłego rozwoju.

Poinformowano, że obowiązki prezesa zarządu w Biomed-Lublin przejmie Piotr Fic, który od 1 listopada pełnił w spółce funkcję wiceprezesa zarządu, więcej na ten temat tutaj.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *