POLMED z nowym zarządem i dyrektorem generalnym

rece biznes koalicja

Ten post dostępny jest także w języku: English

Walne zgromadzenie członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED wybrało nowy ośmioosobowy zarząd, poinformowano w oficjalnym komunikacie. Co więcej, nowym dyrektorem generalnym został Arkadiusz Grądkowski.

Główne cele Izby POLMED

Misją POLMED jest reprezentowanie i wspieranie firm działających w branży wyrobów medycznych oraz umożliwienie pacjentom szerokiego dostępu do innowacyjnych technologii medycznych, a także partnerstwo z interesariuszami opieki zdrowotnej w realizacji zrównoważonej ścieżki zaspokajającej rosnące potrzeby i oczekiwania pacjentów przy optymalnych kosztach.

W składzie zarządu Izby POLMED znaleźli się przedstawiciele Essity Poland, Medtronic Poland, Aesculap Chifa, ResMed Polska, Paul Hartmann Polska, Systamed, Johnson & Johnson Poland oraz Philips Polska.

Grądkowski – dotychczasowe doświadczenie

Arkadiusz Grądkowski był ekspertem Konfederacji Lewiatan do spraw zdrowia. Przez cztery lata sprawował funkcję krajowego eksperta w projektach Komisji Europejskiej. Pracował również w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, gdzie przez ponad trzy lata sprawował funkcję wicedyrektora.

Obecnie został mianowany na dyrektora generalnego Izby POLMED. Izba zrzesza producentów i dystrybutorów działających na rynku wyrobów medycznych w Polsce.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *