Zmiany w zarządzie Fresenius Nephrocare Polska

lekarz

Ten post dostępny jest także w języku: English

Rada nadzorcza Fresenius Nephrocare Polska powołała Tomasza Krummela na stanowisko członka zarządu spółki. Zajął on miejsce Teresy Dryl-Rydzyńskiej, która po 30 latach pracy w zarządzie przeszła na emeryturę.

12 lat w Fresenius Nephrocare Polska

Tomasz Krummel w Fresenius Nephrocare Polska pracuje od 12 lat. Pracę rozpoczynał na stanowisku dyrektora operacyjnego, który zarządzał siecią stacji dializ w regionie południowym. W 2012 r. został powołany do reprezentacji spółki jako prokurent. Aktualnie odpowiada za obszary związane z rozwojem i zarządzaniem pionem operacyjnym spółki. Nadzoruje także dział IT.

Nowy członek zarządu zadeklarował wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia pracy w firmie do jak najlepszego jej działania oraz dalszego rozwoju. Prezes Fresenius Nephrocare Polska Tomasz Prystacki poinformował, że awans i wejście w skład zarządu firmy Tomasza Krummela to uznanie jego dotychczasowej pracy oraz zaangażowania i wiedzy, które przyczynią się do dalszego rozwoju działalności organizacji.

Kwalifikacje nowego członka zarządu

Tomasz Krummel jest absolwentem Politechniki Łódzkiej. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówkami służby zdrowia, studia menedżerskie executive MBA oraz wiele kursów związanych z zarządzaniem ochroną zdrowia.

Fresenius posiada 72 stacje dializ, które obejmują opieką ponad 6 tys. pacjentów. W Polsce firma zatrudnia prawie 2 tys. pracowników.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *