Zmiany w zarządzie Scanmed

Ten post dostępny jest także w języku: English

W październiku 2019 r. do zarządu spółki Scanmed S.A. powołano dwie nowe osoby. W zarządzie znaleźli się: Krzysztof Bury – pełniący funkcję dyrektora medycznego oraz Karolina Radomyska – pełniąca funkcję dyrektor HR.

Kolejna kobieta w zarządzie Scanmed

Obecnie w zarządzie Scanmed znajduje się pięć osób, z czego dwie zostały powołane od 1 października 2019 r. Mowa o Krzysztofie Burym – pełniącego funkcję dyrektora medycznego oraz Karolinie Radomyskiej – pełniącej funkcję dyrektor HR.

Prezesem zarządu grupy Scanmed pozostaje Hubert Bojdo, który objął to stanowisko po Joannie Szyman w lipcu 2016 r. W zarządzie Scanmed znajduje się również Dorota Szydłowska, która w Scanmed pracuje od 2007 r., a od 2015 r. pełni funkcję dyrektora działu rozliczeń i kontraktowania. W 2016 r. została powołana do zarządów spółek kardiologicznych grupy Scanmed, a w czerwcu 2017 r. do zarządu Scanmed S.A. Kolejna osoba w zarządzie to dyrektor finansowy – Krzysztof Pigłowski, powołany w lutym 2018 r.

Grupa Scanmed obecnie

Grupa Scanmed to prywatna sieć placówek medycznych oferująca świadczenia zdrowotne w ramach NFZ oraz opłacane bezpośrednio z kieszeni pacjenta.

Jak podaje medycynaprywatna.pl, obecnie placówki sieci działają w 40 lokalizacjach w Polsce. Poza opieką ambulatoryjną i usługami diagnostycznymi, Scanmed prowadzi również dwa pełnoprofilowe szpitale – w Blachowni i Krakowie. Co więcej, w skład grupy wchodzi ośrodek Gastromed w Lublinie, centrum okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie, klinika medycyny sportowej w Żorach, a także liczne ośrodki kompleksowej opieki kardiologicznej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *