Benefit Systems uruchamia placówki lecznicze

pilki rehabilitacja fitness

Ten post dostępny jest także w języku: English

Benefit Systems uruchomił placówki medyczne Zdrofit Zdrowe Miejsce, gdzie udzielane są świadczenia w zakresie fizjoprofilaktyki. Realizowane tam usługi mają pomóc w powrocie do formy po pandemii, a także w zapobieganiu chorobom między innymi takim jak nadciśnienie tętnicze.

Zdrofit Zdrowe Miejsce pomysłem na przetrwanie?

Benefit Systems ma nowy pomysł na działalność, jeszcze przed zdjęciem restrykcji, które w znaczny sposób ograniczyły działalność klubów fitness podczas pandemii w Polsce. W pierwszym tygodniu maja 2021 r. uruchomił bowiem 10 pierwszych placówek medycznych Zdrofit Zdrowe Miejsce w Warszawie. Placówki powstały w lokalizacjach klubów fitness Zdrofit. Dostępne są tam usługi medyczne w postaci fizjoprofilaktyki, w tym kinezyterapii (leczenie ruchem).

Świadczenia medyczne w Zdrofit Zdrowe Miejsce realizowane są przez podmiot leczniczy Rehabilitacja i Ortopedia Sp. z o.o. Obecnie możliwość korzystania ze świadczeń mają osoby posiadające aktywny karnet Zdrofit oraz posiadacze kart MultiSport, których operatorem jest Benefit Systems. Przed skorzystaniem z usług pacjenci muszą pozytywnie przejść proces kwalifikacji, weryfikujący stan zdrowia. Po pozytywnym zakwalifikowaniu pacjenta fizjoterapeuta przygotowuje indywidualny Program Usprawniania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *