Vatnak Vat-Ho na stanowisku Chief Business Officer w Ryvu Therapeutics

smartfon zarzadzanie manager

Ten post dostępny jest także w języku: English

Ryvu Therapeutics S.A., jedna z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie, działająca w obszarze odkrywania i rozwoju nowych terapii onkologicznych, poinformowała, że do firmy dołącza Vatnak Vat-Ho na stanowisko Chief Business Officer.

Ryvu zyska wiedzę i doświadczenie od Vatnak Vat-Ho

Vatnak Vat-Ho posiada tytuł licencjata w dziedzinie biologii, który uzyskał na Uniwersytecie Harvarda. Nowy Chief Business Officer w Ryvu ukończył również MBA w Leonard N. Stern School of Business na Uniwersytecie Nowojorskim. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe to Vatnak Vat-Ho pracował blisko dwadzieścia lat w obszarze farmacji, biotechnologii oraz rynków kapitałowych. Przez pierwsze 10 lat swojej kariery zawodowej pracował w różnych bankach inwestycyjnych i globalnych funduszach kapitałowych. Następnie rozpoczął karierę w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

Ryvu w swoim komunikacie poinformowała, że przez osiem lat pracował w firmie Pfizer, gdzie pełnił kilka funkcji, w tym Starszego Dyrektora/Kierownika Zespołu ds. Strategii, Rozwoju Biznesu i Współpracy. Przed rozpoczęciem pracy dla Ryvu, Vatnak Vat-Ho zajmował stanowisko Wiceprezesa ds. Rozwoju Biznesu w Affimed Inc., gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie działań partneringowych zarówno dla projektów w fazie przedklinicznej, jak i klinicznej. We wspomnianej spółce pełnił również funkcję Kierownika ds. Współpracy.

Vatnak Vat-Ho na stanowisku Chief Business Officer Ryvu ma odpowiadać za szeroki zakres działań korporacyjnych i biznesowych, w tym strategiczne pozycjonowanie firmy na rynku, rozmowy partneringowe, inicjowanie kluczowych projektów współpracy naukowej oraz relacje z inwestorami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *