Test na COVID-19 na Glovo

glovo schody rower

Ten post dostępny jest także w języku: English

Glovo, aplikacja mobilna specjalizująca się w dostawach na życzenie, wkracza w nowy segment działalności. Chce oferować profesjonalne testy do wykrywania koronawirusa COVID-19.

Kolejna nowość na Glovo

W połowie listopada Glovo ogłosiło wejście w segment Q-commerce na rodzimym rynku hiszpańskim. W ramach tej usługi dostępne są nie tylko artykuły spożywcze i restauracyjne, ale także zabawki, kosmetyki, kwiaty czy ubrania. Teraz poprzez aplikację Glovo użytkownicy w Hiszpanii i Rumunii mogą również zamówić test na COVID-19.

Na terenie Walencji, po złożeniu zamówienia poprzez aplikację Glovo, frma TesteoCOVID dzwoni do osoby zamawiającej w celu skoordynowania usługi. Następnie, pracownik medyczny przyjeżdża pod wskazany adres w ciągu 2 do 6 godzin, aby wykonać test na COVID-19. W ramach usługi można zamówić test antygenowy lub serologiczny w cenie 60 euro. W przypadku realizacji obu rodzajów testów na COVID-19 jednocześnie, wówczas koszt usługi to 70 euro.

Glovo działa w Polsce od lipca 2019 r., po przejęciu PizzaPortal.pl. Ideą aplikacji jest możliwość zamówienia „czegokolwiek”, a dostawa ma miejsce w  mniej niż godzinę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *