Najnowsze prognozy dla sektora prywatnej opieki zdrowotnej na 2020 i 2021 rok

PMR Forum Private Healthcare 2021

Rok 2020 jest trudnym okresem dla rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce, ze względu na trwającą pandemię i kryzys całej gospodarki. Jak zatem radzą sobie świadczeniodawcy pół roku po pojawieniu się koronawirusa w Polsce? O tym liderzy sektora prywatnej opieki zdrowotnej porozmawiają podczas Forum PMR: Private Healthcare 2021. Trendy, prognozy i kierunki rozwoju w Polsce, 10 września 2020 w Warszawie.

Segment publiczny i prywatny – jak wygląda sytuacja po lockdown?

Strach przed zachorowaniem, wprowadzone czasowe restrykcje w poruszaniu się, tymczasowe zamknięcia części placówek, wzrost niepewności stanowiły istotny czynnik ograniczający normalne funkcjonowanie społeczeństwa. W odpowiedzi na powyższe, największe prywatne firmy obecne na rynku w Polsce, takie jak Medicover, LUX MED i PZU Zdrowie oraz wiele innych, w ostatnich miesiącach intensywnie rozwijają swoją działalność w zakresie telemedycyny. Również segment stomatologii uległ widocznym przemianom, którym zostanie poświęcony jeden panel wydarzenia.

Forum to również okazja do zapoznania się w pierwszej kolejności z najnowszymi danymi pochodzącymi z raportu PMR: „Rynek prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce 2020. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2020-2025”.

Czy sektor ochrony zdrowia w Polsce jest gotowy na najnowsze technologie medyczne?

Podczas wydarzenia odbędą się aż 3 panele poświęcone nowych technologiom na rynku prywatnej opieki zdrowia. Uczestnicy forum najnowsze dane PMR dla usług diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej na 2020 i 2021 rok na podstawie dwóch raportów „Rynek usług diagnostyki laboratoryjnej w Polsce 2020” oraz „Rynek usług diagnostyki obrazowej i radioterapii w Polsce 2020”.

Zostanie omówione również Case Study robotyki chirurgicznej w oparciu o doświadczenia z współpracy z robotami da Vinci. Podczas wydarzenia zostanie po raz pierwszy raport „Rynek robotyki chirurgicznej w Polsce 2020. Prognozy na lata 2020-2025” (szczegóły już wkrótce).

Branżowa debata roku – plany wiodących graczy i najważniejsze tematy

Forum PMR Private Healthcare, jest miejscem pozyskania wiedzy i oceny potencjału w sektorze. W wydarzeniu bierze udział 15 ekspertów, a spotkanie to ponad 7 godzin merytorycznych rozmów i dialogu.

W tym roku, swoją opinią i planami rozwoju, podzielą się przedstawiciele zarządu, m.in.: LUX MED, Medicover, PZU Zdrowie, i inni.

Czy warto dołączyć?

To jedyne w Polsce spotkanie najważniejszych graczy na rynku prywatnej opieki zdrowotnej. Wpływ pandemii Covid-19 na rynek, kierunki rozwoju i najnowsze trendy oraz oddziaływanie prognozowanych zmian na kształt sektora – te wszystkie tematy będą poruszane w kręgu liderów sektora.

Wydarzenie skupia się przede wszystkim na przyszłych kierunkach rozwoju biznesu: najatrakcyjniejszych specjalizacjach medycznych, obszarach potencjału dla nowych technologii i niszach pozostałych do zagospodarowania na rynku.

Połączenie twardych danych – najnowszych analiz i wyników badań PMR z oceną liderów to unikalna okazja do uzyskania wnikliwej wiedzy i inspiracji do nowych działań w sektorze usług medycznych.

Czy jest to bezpieczne?

Firma PMR podejmuje wszystkie niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników podczas wydarzenia w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju – monitorujemy sytuację na bieżąco.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: private-healthcare-forum.com

Kontakt do organizatora: events@pmrcorporate.com, tel.: + 48 12 340 51 43

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *