Super-Pharm Outlet – nowy koncept sieci drogerii

superpharm logo

Ten post dostępny jest także w języku: English

Sieć drogeryjno-apteczna Super-Pharm wprowadza na rynek polski nowy koncept placówek. Jak donosi portal wiadomoscihandlowe.pl, w Warszawie uruchomiony został właśnie Super-Pharm Outlet, działający w koncepcie drogerii wyprzedażowej.

Super-Pharm testuje nowy koncept placówek

Ustawa apteka dla aptekarza, wprowadzona w 2017 r., znacznie ograniczyła możliwości rozwoju sieci aptecznych. Dlatego też szukają one nowych form rozwoju swojej działalności. W trend ten wpisuje się Super-Pharm, który uruchomił właśnie pierwszą w Polsce drogerię wyprzedażową. Placówka pod marką Super-Pharm Outlet łączy w sobie aptekę, drogerię i perfumerię (tak jak w „klasycznych” placówkach Super-Pharm) oraz salon wyprzedażowy. W jego ofercie znajduje się kilkaset produktów, w przypadku których obniżki w cenie sięgają 70%. W ofercie outletu znajdują się takie produkty jak perfumy, kosmetyki, produkty higieniczne, żywność dla dzieci, czy też suplementy diety. Wyprzedaże nie dotyczą produktów aptecznych.

Super-Pharm posiada w Polsce 76 placówek. Wszystkie z nich działają w koncepcie łączącym aptekę, drogerię i perfumerię. W placówce w centrum handlowym Arkadia dodatkowo działa salon optyczny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *