Neuca powołała nowego wiceprezesa

garnitur mezczyzna neuca

Ten post dostępny jest także w języku: English

Krzysztofa Miszewski został nowym wiceprezesem Neuca, poinformowała spółka w komunikacie. Odpowiedzialny będzie za rozwój i zarządzanie obszarem łańcucha dostaw.

Od kierownika do wiceprezesa

Miszewski z grupą Neuca związany jest od 2009 r. Początkowo dołączył do firmy jako kierownik ds. projektów. Od połowy 2010 r. rozwijał portfolio inicjatyw projektowych oraz kompetencje zarządzania projektami jako Dyrektor Biura Projektów. Od 2011 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Wsparcia Sprzedaży oraz Jakości Serwisu. Odpowiedzialny był wówczas za wsparcie sprzedaży i definiowanie parametrów serwisu logistycznego. W tym czasie koordynował również procesy integracji procesowej ze spółkami zależnymi w obszarze hurtowym. Od 2013 roku odpowiadał też za struktury i procesy obsługi klientów. Na początku 2018 r. objął stanowisko Dyrektora Pionu Łańcuch Dostaw i odpowiadał za operacje logistyczno-transportowe.

Krzysztof Miszewski z wykształcenia jest ekonomistą. Ekonomię ukończył na Uniwersytecie Gdańskim. Zdobył też dyplom z zakresu finansów i efektywności produkcji w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, gdzie ukończył studia podyplomowe. Miszewski od lat związany jest z branżą farmaceutyczną. Karierę zawodową rozpoczął w Polpharma S.A. i pełnił tam funkcję Specjalisty ds. procesów technologicznych oraz analiz inżynieryjnych. Był też kierownikiem projektów.

Warto zaznaczyć, że to nie jedyna zmiana w Zarządzie Neuca. We wcześniejszym raporcie bieżącym firma poinformowała, że Paweł Kuśmierowski po dwóch latach w Neuca zrezygnował. Rezygnacja z pełnienia funkcji Członka Zarządu została złożona 17 marca 2021 r. Przyczyny jednak nie zostały podane.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *