Artur Białkowski na nowym stanowisku w Medicover

artur bialkowski medicover

Ten post dostępny jest także w języku: English

Artur Białkowski objął nowoutworzone stanowisko dyrektora zarządzającego w Medicover Polska, poinformowała spółka. Białkowski z Medicoverem związany jest od 2012 r., ostatnio pełnił tam funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za pion commercial.

Artur Białkowski awansuje w Medicover

Jako dyrektor zarządzający Artur Białkowski będzie przede wszystkim odpowiedzialny za funkcjonowanie placówek Medicover na terenie całego kraju. W zakresie jego obowiązków leży również rozwój biznesu ambulatoryjnego i usług niemedycznych dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Odpowiada także za ofertę biznesową, obsługę klienta oraz sprzedaż i marketing.

Białkowski z Medicover związany jest od 2012 r. Przez blisko cztery lata pełnił tam funkcję dyrektora sprzedaży. Od 2016 r. był wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za pion commercial czyli usług pozapłacowych. Ogółem, posiada 20-letnie doświadczenie menadżerskie. Wcześniej związany był m.in. z Orange, Siemens oraz DHL Express.

Medicover to jedna z największych prywatnych firm medycznych w Polsce. Działa z segmentach przychodni, szpitali i diagnostyki laboratoryjnej, a także leczenia niepłodności i opieki długoterminowej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *