Santander Bank Polska wprowadza konsultacje telemedyczne

telemedyczne konsultacje lekarz online

Ten post dostępny jest także w języku: English

Santander Bank Polska uruchamia pakiet prywatnej opieki medycznej, w ramach której posiadacze kont Jakie Chcę lub Select będą mogli wykupić konsultacje telemedyczne. Usługa Telemedi.co powstała we współpracy Visa i firmy Telmedicin.

To już kolejna oferta pakietu medycznego Santander

Oferta Santander Bank Polska to kolejna usługa pakietu medycznego oferowana przez firmę. Wcześniej pisaliśmy o podobnym rozwiązaniu przygotowanym dla mikro-przedsiębiorców. Tym razem, Santander Bank Polska oferuje pakiet Telemedi.co, z którego mogą skorzystać klienci posiadający konto Jakie Chcę lub Select.

Umowa jest zawierana na 6 miesięcy i po tym czasie, jeśli klient nie zdecyduje inaczej, jest przedłużana na kolejny półroczny okres. Koszt abonamentu to 12 zł miesięcznie, a opłaty są pobierane co kwartał. Można wykupić dowolną liczbę pakietów medycznych, obejmując nimi na przykład swoich najbliższych. Osoba, dla której kupowany jest dodatkowy pakiet nie musi być klientem banku, nie musi też być spokrewniona z klientem banku, który wykupił już pakiet medyczny Telemedi.co. Pacjenci zawierają umowę na świadczenie usług z firmą Telmedicin, która pobiera za nie opłaty.

Konsultacje telemedyczne z internistą. Co więcej?

Oferta Santander zawiera nielimitowane konsultacje telemedyczne u lekarza internisty albo pediatry. Ponadto w okresie sześciu miesięcy trwania umowy klienci banku będą mogli trzykrotnie skonsultować się ze specjalistą: kardiologiem, diabetologiem, endokrynologiem dermatologiem, alergologiem, ginekologiem, chirurgiem, ortopedą, onkologiem i neurologiem.

Santander informuje, że w ramach usługi, lekarze dostępni są 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W ramach abonamentu klienci będą mogli również otrzymać e-receptę, e-skierowanie oraz e-zwolnienie lekarskie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *